Pepco leták

Hodnocení

( Recenzí)

Pepco leták

Prodejny Pepco jsou nadité zbožím za skvělé ceny. Na akce a slevy pravidelně upozorňuje nový Pepco leták. Na tomto webu ho najdete online v pdf a můžete si ho prohlédnout kdykoliv a kdekoliv.

Pepco leták aktuální

Jaké slevy přináší aktuální akční leták Pepco na tento týden a případně i na příští týden? Přesvědčte se o tom na vlastní oči. Kromě letáku, který řetězec vydává i speciály – například Vánoční katalog. Pokud mezi akčními nabídkami nenajdete tu pravou, nezapomeňte se podívat na letáky konkurenčních řetězců.

Pepco CZ

Pepco je evropský řetězec oděvních a průmyslových diskontních obchodů, který nabízí oblečení, bytové doplňky, hračky a další zboží. V České republice provozuje přes 200 prodejen a o výhodných nabídkách zákazníky informuje prostřednictvím svého letáku.

Akční letáky Pepco CZ jsou k dispozici na prodejnách i online (platné nabídky můžete sledovat ve formátu PDF na tomto webu). Obvykle vychází ve čtvrtek, někdy i v jiné dny. Slevy a akční nabídky většinou platí měsíc.

Pepco nevydává pouze běžné letáky, zákazníky upozorňuje také prostřednictvím speciálních letáků při příležitostech, jako jsou například Vánoce, Velikonoce, Halloween apod.

Pepco eshop

Pepco shop nemá, ale zákaznici, kteří preferují pohodlný nákup z domova, nemusí zoufat. Pepco online shop totiž čas od času supluje Mall. Pepco jeho prostřednictvím prodává své zboží přes internet.

Jaké zboží v akčním letáku Pepco najdete?

Pepco je (nejen) v České republice fenoménem levného nakupování a zákazníky láká na levné a ještě levnější zboží. Slevy a akční nabídky pak celkový dojem z výhodného nakupování posouvají na další úroveň. Sortiment je poměrně pestrý, ovšem největší část připadá na dětské oblečení. Na své si přijdou také zájemci o dámskou a pánskou módu, bytové potřeby a designové doplňky do domácnosti. Samozřejmostí jsou také hračky a často i tematické rekvizity a kostýmy (např. v době Halloweenu apod.).

Mezi nejoblíbenější zboží, které Pepco prodává, patří oblečení. Zákazníci mají rádi také Pepco sklenice a často v nabídce hledají taburet.

Proč sledovat Pepco letáky online?

Z jakého důvodu byste měli hledat slevy a akční nabídky v elektronické podobě letáku Pepco? Důvody jsou zřejmé – online katalogy jsou dostupné kdykoliv a z libovolného zařízení s připojením k internetu. Již není zapotřebí ztrácet čas listováním letáků během nákupu přímo v prodejně – přehled o cenově výhodném zboží získáte v dostatečném předstihu, a ve výsledku ušetříte spoustu času. Elektronické letáky jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Pro které pobočky Pepco leták platí?

Pepco sice vydává pouze jednu verzi letáku, ale nabídka se může lišit v závislosti na množství a dostupnosti sortimentu. Jinými slovy – může se stát, že v prodejně ve vašem městě zboží z letáku nenajdete.

Více o prodejnách Pepco

Základy společnosti Pepco byly položeny v roce 1999 v Polsku, které bylo zároveň první zemí, kde firma otevřela prodejny. Stalo se tak v roce 2004 a šlo o celkem 13 diskontů. Do České republiky značka vstoupila až v roce 2013 a společně s dalšími pobočkami spadá pod Pepkor Europe. Dodnes se u nás otevřelo přes 200 prodejen (v 10. měsíci 2020 jich bylo 219), což je více než dvojnásobek oproti Slovensku. Pro Pepco pracuje přes 1600 zaměstnanců a obrat společnosti činí řádově několik miliard korun (v r. 2018 se blížil ke 4 mld.).

Rondo Pepco

Pepco je partnerem společnosti Rondo, která provozuje hru pro věrné zákazníky. Ti za nákupy získávají body (Rondony) a proměňují je za hodnotné výhry.

Pepco otevírací doba

Otevírací doba poboček Pepco je individuální. Některé pobočky otevírají v 9 a zavírají ve 20 hodin, jiné mají otevírací dobu od 8 do 19 hodin. Pokud vás zajímá otevření Pepco u konkrétního obchodu, proklikněte se na příslušnou podstránku.

Pepco prodejny / pobočky

Na prodejny Pepco narazíte ve velkých i menších městech: Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Plzeň, Olomouc, Orlová, Havířov, Karviná, Český Těšín, Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Valašské Meziříčí, Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Český Krumlov, Třeboň, Jindřichův Hradec, Třebíč, Pelhřimov, Velké Meziříčí, Aš, Sokolov, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Louny, Žatec, Ústí nad Labem, Litoměřice, Česká Lípa, Nový Bor, Varnsdorf, Vrchlabí, Trutnov, Nové Město nad Metují, Jaroměř, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou, Lanšroun, Mohelnice, Zábřeh a v dalších městech.