planeo - logo.png

Akční letáky PLANEO Elektro

Elektro pro každého

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(18 )

O společnosti Planeo

Planeo Elektro představuje obchodní síť prodejen, zaměřenou na elektro, která je největší svého druhu v České republice a stále se chystá pokračovat vpřed a rozrůstat. Během těchto let se Planeo Elektro zařadilo mezi jedny z nejrychleji se rozrůstajících společnosti v Čechách. V současnosti u nás najdete více než 90 prodejen se širokou nabídkou elektrospotřebičů, jejich doplňků a příslušenství opravdu pro každého.

Elektro pro každého

Ať už se chystáte zařizovat zcela novou domácnost, koupit vánoční či narozeninový dárek pro člena rodiny, nebo jen vyměnit starý spotřebič za nový, Planeo Vám bude skvělým pomocníkem. Vysoce školený personál vám ochotně a odborně poradí ve všech vašich otázkách a případných nejistotách. Široký sortiment těchto specializovaných prodejen tvoří domácí spotřebiče vestavěné i volně stojící, kuchyňské roboty, kávovary, žehličky, mixéry, spotřební elektronika, domácí kina, fotoaparáty, televizory, DVD přehrávače, výpočetní technika jako například notebooky, monitory, stolní počítače či mobilní telefony. Ať jsou vaše požadavky a přání jakékoliv s jistotou vám víme říci, že v Planeo Elektro najdete přesně to, co hledáte. Každý měsíc si můžete prohlédnout akční leták či prozkoumat elektro world na stránce e-shopu. V jejich sortimentu narazíte na tyto známé značky: Bosch, Asus, Beko, Zanussi, Philips, Motorola, Panasonic, Nikon, Toshiba, Electrolux, Hoover, Rowenta, Daewoo, Samsung, Sencor a mnohé další.

Kvalitní služby pro své zákazníky

Společnost Planeo Elektro nabízí svým zákazníkům jen ty prvotřídní služby. Hlavní prioritou společnosti je uspokojit potřeby svých spotřebitelů a budovat si tak skupinu stálých a věrné zákazníky. Při nákupu v Planeo můžete využít velké množství výhod, které nabízejí, patří mezi ně například bezpečná doprava až k Vám domů, okamžitá výměna zboží, prodloužená záruka či záruční servis. Pokud se chystáte nakoupit do vaší domácnosti větší množství spotřebičů nebo jste se rozhodli pro modernizaci domova, avšak výdaje by příliš zatížily váš finanční rozpočet, spolehněte se na nákup zboží na splátky, který vám umožní nákup nového spotřebiče prakticky kdykoliv. Velký důraz i společenské hodnota kladou na ochranu životního prostředí, díky čemuž můžete využít ekologickou likvidaci a zbavit se tak starého a nepotřebného elektro odpadu. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky a nespokojíte se s nabídkou a slevami v aktuálních letácích, skvělou možností je také Planeo karta. Představuje věrnostní program, který vytváří nové a hodnotnější nabídky zboží pro své členy. Možností jak nakoupit skutečně výhodně je několik, a tak zbývá už jen na vás, kterou si vyberete.