planeo - logo.png

Akční letáky PLANEO Elektro

Elektro pro každého

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(18 )

Planeo – více o společnosti

Společnosť Planeo Elektro tvoří obchodní síť prodejen, které se zaměřují na prodej elektra. Tato obchodní síť je největší svého druhu v České republice a stále se chystá pokračovat vpřed a rozrůstat. Planeo Elektro se za poslední roky zařadili mezi jedny z nejdynamičtěji se rozrůstajících společnosti v Čechách. Dnes mohou zákazníci nakupovat ve více než 90 prodejnách. Aktuální nabídku a nejnovější trendy vám přináší akční leták se širokou nabídkou elektrospotřebičů a elektroniky, který najdete na našem webu. Pokud máte v oblibě rychlý a pohodlný nákup, pak využijte nakupování přes e-shop na www.planeo.cz.

Nejoblíbenější elektronika opravdu pro každého

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli nakoupit spotřebiče do zcela nové domácnosti, pořídit si nový kousek, protože ten starý už dosloužil, nebo chcete někoho potěšit užitečným dárkem v podobě elektroniky, v Planeo najdete moderní elektronické vybavení pro každého. Pokud si nevíte s nákupem či výběrem přece jen rady, odborně vyškolený personál vám s ochotou poradí a zodpoví vaše nejisté otázky. V sortimentu specializovaných Planeo prodejen najdete i tyto produkty:

  • domácí spotřebiče vestavěné i volně stojící,
  • kuchyňské roboty, kávovary, mixéry,
  • spotřební elektronika,
  • domácí kina, fotoaparáty, televizory, DVD přehrávače,
  • výpočetní technika, notebooky, monitory, stolní počítače či mobilní telefony,
  • a mnohé další.

Planeo se určitě stane vaším oblíbeným pomocníkem při plnění vašich požadavků a praní. Každý měsíc si můžete prohlédnout akční leták či prozkoumat elektro world na stránce e-shopu. V jejich sortimentu narazíte na tyto známé značky: Bosch, Asus, Beko, Zanussi, Philips, Motorola, Panasonic, Nikon, Toshiba, Electrolux, Hoover, Rowenta, Daewoo, Samsung, Sencor a jiné.

Zákaznický servis na vysoké úrovni

Na prvním místě společnosti je uspokojovat potřeby svých zákazníků, a to na nejvyšší možné úrovni. K často využívaným doplňkovým službám patří například okamžitá výměna zboží, rychlá a bezpečná doprava až k vám domů, prodloužená záruka či záruční servis. Nemusíte se také obávat, že by větší nákup elektroniky či domácích spotřebičů mohlo nadměrně zatížit váš domácí rozpočet. Využít totiž můžete i nákup zboží na splátky, který vám nákup ještě více usnadní. Společnost Planeo také dbá na společenské hodnoty, důraz kladou obzvláště na ochranu životního prostředí, a proto se nemusíte obávat ani likvidace starých či nepotřebných spotřebičů. Stačí, když je přinesete do prodejen a společnost se postará o jejich ekologickou likvidaci.

Akční letáky OKAY Elektro od 15.03.2021 do 15.03.2021
Akční letáky OKAY Elektro
Ukončené