Planeo Elektro leták

Hodnocení

(23 Recenzí)
Planeo Elektro leták

Planeo leták

Jaké slevy a akční nabídky aktuálně nabízí jeden z nejoblíbenějších prodejců elektra? Prozradí vám to nový Planeo leták. Najdete ho v pdf na tomto webu.

Akční leták Planeo Elektro

Na tomto webu najdete aktuální leták Planeo Elektro pro tento i příští týden. Pokud v něm přeci jen neobjevíte zboží, které zrovna sháníte, podívejte se na letáky konkurenčních prodejců.

Planeo Elektro CZ – více o společnosti

Společnost Planeo Elektro tvoří obchodní síť prodejen, které se zaměřují na prodej elektra. Tato obchodní síť je největší svého druhu v České republice a stále se chystá pokračovat vpřed a rozrůstat. Planeo Elektro se za poslední roky zařadili mezi jedny z nejdynamičtěji se rozrůstajících společnosti v Čechách. Dnes mohou zákazníci nakupovat ve více než 90 prodejnách. Aktuální nabídku a nejnovější trendy vám přináší akční leták se širokou nabídkou elektrospotřebičů a elektroniky, který najdete na našem webu. 

Planeo Elektro eshop

Pokud máte v oblibě rychlý a pohodlný nákup, pak využijte nakupování přes e-shop na www.planeo.cz.

Prostřednictvím svého eshopu nabízí Planeo Elektro televize a mobily, ale také další zboží, na které jsou zákazníci zvyklí z kamenných obchodů – set top box, notebooky, lednice atd.

Planeo Elektro – slevy a akce

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli nakoupit spotřebiče do zcela nové domácnosti, pořídit si nový kousek, protože ten starý už dosloužil, nebo chcete někoho potěšit užitečným dárkem v podobě elektroniky, v Planeo najdete moderní elektronické vybavení pro každého. Pokud si nevíte s nákupem či výběrem přece jen rady, odborně vyškolený personál vám s ochotou poradí a zodpoví vaše nejisté otázky. V sortimentu specializovaných Planeo prodejen najdete i tyto produkty:

  • domácí spotřebiče vestavěné i volně stojící,
  • kuchyňské roboty, kávovary, mixéry,
  • spotřební elektronika,
  • domácí kina, fotoaparáty, televizory, DVD přehrávače,
  • výpočetní technika, notebooky, monitory, stolní počítače či mobilní telefony,
  • a mnohé další.

Planeo se určitě stane vaším oblíbeným pomocníkem při plnění vašich požadavků a praní. Každý měsíc si můžete prohlédnout akční leták či prozkoumat elektro world na stránce e-shopu. V jejich sortimentu narazíte na tyto známé značky: Bosch, Asus, Beko, Zanussi, Philips, Motorola, Panasonic, Nikon, Toshiba, Electrolux, Hoover, Rowenta, Daewoo, Samsung, Sencor, LG a jiné.

Zákaznický servis na vysoké úrovni

Na prvním místě společnosti je uspokojovat potřeby svých zákazníků, a to na nejvyšší možné úrovni. K často využívaným doplňkovým službám patří například okamžitá výměna zboží, rychlá a bezpečná doprava až k vám domů, prodloužená záruka či záruční servis. Nemusíte se také obávat, že by větší nákup elektroniky či domácích spotřebičů mohlo nadměrně zatížit váš domácí rozpočet. Využít totiž můžete i nákup zboží na splátky, který vám nákup ještě více usnadní. Společnost Planeo také dbá na společenské hodnoty, důraz kladou obzvláště na ochranu životního prostředí, a proto se nemusíte obávat ani likvidace starých či nepotřebných spotřebičů. Stačí, když je přinesete do prodejen a společnost se postará o jejich ekologickou likvidaci.

Planeo otevírací doba

Otevírací doba prodejen Planeo Elektro je variabilní. Dostupnost konkrétní pobočky, kterou se chystáte navštívit, si můžete ověřit na příslušné podstránce níže.

Planeo Elektro prodejny

V České republice provozuje Planeo Elektro téměř stovku poboček. Prodejny Planeo Elektro najdete na následujících adresách.

Další letáky

Planeo Elektro leták