Rossmann leták

Hodnocení

( Recenzí)

Leták Rossmann

Zajímá vás, jaké slevy a akce přináší aktuální Rossmann leták? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás nový akční leták drogerie Rossmann v pdf.

Rossmann akční leták

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, důsledně si je plánujte a vyhněte se impulsivním rozhodnutím. Poslouží vám k tomu Rossmann leták na příští týden. Současné akce a slevy najdete v Rossmann letáku na tento týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních drogerií, jako jsou DM a TETA.

Drogerie Rossmann

Společnost Rossmann (nikoliv Rosman, Rossman či Rosmann) byla založena jako síť drogerií v roce 1972 v Německu. Tato drogistická společnost si vybudovala na trhu silné postavení a dnes díky její silné orientaci na zákazníka, najdeme pobočky Rossmann v 8 zemích Evropy. Celkově společnost vlastní více než 4 000 prodejen a z toho více než 140 prodejen se nachází právě v České republice. Najít je můžete v městech jako například České Budějovice, Olomouc, Zlín, Opava, Šumperk, Staré Město, Brno či Břeclav. Další pobočky jakož i informace o otevíracích hodinách si můžete prohlédnout na stránce drogerie www.rossmann.cz. Jednou z možností jak objevit zajímavé nabídky a výhodné slevy jsou akční letáky, které stejně najdete na webu Rossmann.

Rossmann eshop a aplikace

Pro zákazníky, kteří preferují pohodlné nakupování online, má drogerie připravenou mobilní aplikaci Rossmann Club. Její součástí jsou kromě eshopu i praktické nákupní tipy a inspirativní články. Samotný eshop nabízí možnost doručení zboží až domů i vyzvednutí připraveného nákupu do 2 hodin na prodejně.

Členové Rossmann klubu se mohou těšit na speciální slevy – například v podobě uvítacího kuponu apod. Rossmann karta má virtuální podobu a je součástí aplikace.

Dárková karta Rossmann

Nebaví vás vymýšlet dárky? Od toho je tu nabíjecí Rossmann karta, na kterou lze dobít částku od 200 Kč do 5000 Kč v kterékoliv prodejně.

Sortiment drogerie Rossmann

Společnost Rossmann se stará o krásu, vitalitu, energii a zdraví svých zákazníků. Při výběru produktů upřednostňují bio produkty a inovativnost výrobních procedur. V popředí surovin stojí především přírodní složky a dary přírody. Velkou nabídku přírodních výrobků si dozajista všimněte, když budete listovat v akčních letácích. O skutečně vynikající kvalitě hovoří i výsledky dTestu, kde výrobky Rossmann získávají opravdu vysoké hodnocení. Při procházení e-shopu si dozajista všimnete, že výrobky jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • líčení – patří sem kvalitní dekorativní kosmetika a make-up,
  • pleť – jde především o produkty na čištění pleti, masky, séra, krémy, které pečují o pleť a dodávají jí pružnost a zdravý vzhled,
  • tělo – v kategorii péče o tělo najdete sprchové gely, parfémy, tělová mléka, krémy na ruce, které se starají o čistotu a jemnost vaší pokožky,
  • vlasy – patří sem kvalitní produkty jako balzámy a kondicionéry, šampony, styling, vlasové doplňky či výživa pro vlasy,
  • děti – jde o šetrné produkty, které pečují o dětskou pokožku, rovněž kvalitní pleny, dudlíky, láhve a hračky,
  • zdravá výživa – kvalitní bio výrobky, například pomazánky, džemy, sirupy, sušené ovoce, doplňky stravy, nápoje a jiné.

V drogeriích Rossmann jsou sezónně také krásné vánoční dárky. Oblíbený je především adventní kalendář.

Rossmann – akce a slevy

Po prohlédnutí aktuálního letáku zjistíte, že některé produkty se doslova vyplatí, pokud jste členem Rossmann Clubu. Kromě nabídky sleva měsíce, můžete získat další až 50 % slevy, případně výrobky zdarma ke koupi produktů. Sledovat aktuální leták Rossmann se tedy zaručeně vyplatí. Pokud máte zájem o produkty, které právě nejsou v akčních letácích, pak si klikněte přímo na webovou stránku Rossmann.cz, kde najdete kompletní nabídku a dozajista objevíte i váš oblíbený produkt.

Vyvolání fotek Rossmann

Fotky, ale také krásné fotodárky z pohodlí domova i na počkání – vyvolání fotek Rossmann před CEWE toto kiosek patří mezi vyhledávané služby, které jsou dostupné na všech prodejnách v ČR.

Rosmann otevírací doba

Otevírací doba prodejen Rossmann je variabilní. Najděte si otevírací dobu pobočky, kterou se chystáte navštívit přímo na příslušné podstránce.

Rossmann prodejny

Drogerie Rosmann je zákazníkům dostupná na více než 150 adresách napříč celou Českou republikou. Seznam prodejen Rossman