sconto nabytok - logo.png

Akční letáky Sconto nábytek

Nábytek pro bydlení, které dává smysl

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(13 )
Akční letáky Sconto nábytek
Ukončené

Sconto – více o společnosti

Společnost Sconto Nábytek vznikla v roce 1990 a patří pod mezinárodní řetězec Hoeffner. Sconto Nábytek momentálně zaměstnává v České republice již více než 500 zaměstnanců a stále se rozrůstá. Hned po vstupu na trhu se společnost zařadila mezi největších prodejců s nábytkem v celé Evropě. V současné době mohou zákazníci v České republice nakupovat v 8 obchodních centrech Sconto, které se nacházejí v Praze (Černý Most a Stodůlky), Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Ostravě, Českých Budějovicích a Modřice u Brna. Pokud máte zájem nakupovat nábytek vaší domácnosti za výhodné ceny, vsaďte na pravidelnou nabídku v Sconto letácích nebo Přihlášen odběr newsletteru, který vás bude o všem potřebném informovat.

Nábytek pro bydlení, které dává smysl

V prodejnách Sconto Vám profesionálně školený personál s ochotou pomůže a poradí s výběrem požadovaného nábytku. Více než 10 000 kusů nábytku se nachází přímo na skladě, což znamená, že si ho můžete okamžitě odvést s sebou nebo objednat přes e-shop a zboží Vám bude v krátké době dodán přímo k Vašim dveřím. Přinášíme Vám krátký přehled kategorií, které najdete v Sconto sortimentu:

  • obývací místnosti – pohovky, křesla, stolky, obývací stěny,
  • dětské pokoje – studentské a dětské postele, kancelářské stoly, studentské sestavy,
  • ložnice – manželské postele, matrace, rošty, šatní skříně, úložné systémy,
  • kuchyně – kuchyňské linky, pracovní desky, skříňky, police,
  • drobný nábytek – věšáky, stojany, police, zrcadla, paravány,
  • bytové doplňky – koberce, dekorace, úložné boxy, stojany,
  • vše pro vaši zahradu.

Pokud preferujete do detailů promyšlené zařízení domácnosti, pak jsou přesně pro Vás určeny nábytkové programy. Nabízejí celistvý design a sjednotí váš interiér. Pro kompletní nabídku programů, ale i samotného nábytku si prohlédněte e-shop, který Vás velikostí svého sortimentu určitě nadchne.

Sconto výhody pro své zákazníky

Sconto poskytuje kromě prodeje nábytku i doplňkové služby, jako jsou odborné poradenství, profesionální studio kuchyňských linek, nákup zboží na splátky či doprava a montáž. Výhodnou nabídkou je i registrace k odběru newsletteru, při které získáte 35 % slevu na váš první nákup. Pokud ještě stále váháte nad výběrem vhodného nábytku do vašeho domu či bytu, spolehněte se na magazín plný inspirací, a také aktuální letáky, ve kterých najdete spoustu nápadů a námětů. Pokud si chcete nákup nábytku co nejvíce usnadnit, pak je online nákup tou správnou volbou. Stačí kliknout na www.sconto.cz a vybrat si požadovaný zboží. Nákup a dodání produktů probíhá hladce, bez jakýchkoliv problémů. Sconto Nábytek se dozajista stane Vaším oblíbeným pomocníkem při zařizování vaší vysněné domácnosti.

Akční letáky JYSK
zůstává 1 dní.
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené