Sportisimo leták

Hodnocení

( Recenzí)

Sportisimo leták

Jaké slevy a akční nabídky přichystal jeden z předních maloprodejců sportovního vybavení, oblečení a obuvi? Prozradí vám to aktuální Sportisimo leták.

Nový akční leták Sportisimo pro tento, ale i příští týden, je na tomto webu k nahlédnutí v pdf. Pokud v něm nenajdete to, co hledáte, podívejte se na letáky konkurenčních prodejců.

Sportisimo CZ

Společnost Sportisimo působí na českém trhu již od roku 1999 a první prodejna byla otevřena v roku 2001 v Brně. Od té doby si tenhle maloobchodní sportovní řetězec vybudoval na trhu skvělé jméno prodejce sportovních potřeb a neustále se rozvíjí dynamickým směrem.

Užívejte si sportování a volný čas naplno

Dnes nás obklopuje uspěchaná doba, plno stresu kolem, sedavé zaměstnání, málo energie. Kdo z nás by to neznal. Dnes, si mnohem více než jindy, uvědomujeme důležitost zdravého životního stylu a sportování. Chcete i vy zažít ten úžasný příval endorfinů z aktivního pohybu? Stačí si jen prohlédnout aktuální leták Sportisimo, kde najdete vše, pro Váš oblíbený sport a volnočasové aktivity. A abyste si mohli aktivní pohyb a sportování užívat naplno, nezapomeňte se na něj vždy důkladně vybavit. Sportovní obchod Sportisimo se dozajista stane vaším oblíbeným místem, kde najdete všechny sportovní potřeby a doplňky na trávení vašeho volného času.

Sportisimo eshop

Společnost skutečně nabízí pro své sportovní nadšence více než 10 milionů sportovních produktů skladem. Chcete-li se o tom přesvědčit, prolistujte si akční leták nebo nahlédněte do sportovního Sportisimo eshopu, kde se o širokém sortimentu sami přesvědčíte. Chystáte se lyžovat do hor, na lov do lesa, stanovat k jezeru, či sjíždět řeku? Aby se vaše zážitky mohli přeměnit na velké dobrodružství, všechny tyto aktivity vyžadují to správné vybavení. Sportisimo patří mezi velké sportovní společnosti, které nabízejí široký sortiment produktů opravdu pro jakýkoliv sport. Ať už hledáte horská kola, praktické koloběžky nebo rodinné stany, to vše najdete na jednom místě. Rovněž nabízí kvalitní sportovní oblečení a obuv pro děti či dospělé. Jednoduše si tu přijde na své celá rodina.

Akce a slevy ve Sportisimu

Jaké zboží mají zákazníci Sportisima nejraději? Nejoblíbenější jsou akce na batohy, kopačky, mikiny, dámské boty, botasky, běžecké boty, plavky, šaty, činky, inline brusle, zimní boty a stany. Zájem budí také o Sportisimo tepláky, koloběžka a tejpovací páska.

Zdaleka nejnižší ceny však Sportisimo nabízí na černý pátek neboli Black Friday. Na výprodej vždy v předstihu upozorňuje akční leták.

Heslem a cílem této společnosti je to, aby byli zákazníci na 100 % spokojeni a rádi se k nákupu v Sportisimo vraceli. V jejich sportovním sortimentu naleznete kromě produktů nejvyšší kvality zároveň za přijatelné ceny i vysoký standard nabízených služeb. V prodejnách Sportisimo najdete známé sportovní značky, jako například Nike, Vans, Salomon, Adidas, Umbro, Alpine Pro, Loap, Helly Hansen, Atomic, Rossignoll a mnohé další. Samozřejmostí je také telefonická a online zákaznická podpora, která se bude snažit zodpovědět všechny vaše otázky a přijít s tím nejlepším řešením.

No tak začněte psát ten svůj sportovní příběh plný nezapomenutelných zážitků.

Sportisimo otevírací doba

Otevírací doba většiny prodejen Sportisimo je od PO-NE od 9-20 hod. Některé prodejny zavírají již v 19 hodin, jiné naopak později – až ve 21. hodin. Otevírací dobu konkrétní pobočky najdete na příslušné podstránce.

Sportisimo prodejny

V současnosti má zastoupení v každém českém kraji a dohromady mají zákazníci na výběr více než 100 prodejen Sportisimo se sportovním vybavením. Kromě toho najdete víc než 40 prodejen i na slovenském trhu.