Takko leták

Hodnocení

(6 Recenzí)

Takko leták

Takko leták je hrdinou všech milovnic levné, a přitom stylové módy. Najdete v něm všechny aktuální Takko slevy a akce na jednom místě.

Takko dámská móda je sama o sobě cenově dostupná, ale sleva na vybraný sortiment potěší každého. Buďte v obraze a prolistujte si aktuální Takko leták online v pdf.

Nový leták Takko může platit týden, měsíc, ale třeba i jen několik dní. Takko vydává letáky s variabilní platností.

Pokud v letáku Takko nenajdete nic zajímavého, podívejte se na letáky konkurenčních prodejců.

Takko Fashion

Takko Fashion je obchodní značka řetězce obchodů s trendy oblečením, která dnes ve světě provozuje téměř 1900 poboček. V České republice patří k nejoblíbenějším diskontním prodejcům a cílí především na zákazníky s nižšími příjmy a rodiny s dětmi. Již tak cenově dostupné oblečení je proto mnohdy v prodeji s výraznou slevou. Na slevové akce a akční nabídky Takko Fashion upozorňuje prostřednictvím svého akčního letáku. Aktuální Takko leták je dostupný na prodejnách v tištěné verzi a zároveň si ho můžete kdykoliv prohlížet (a stáhnout do svého zařízení) ve formátu PDF na našem webu.

Takko Fashion nabízí poměrně kvalitní, a přesto cenově dostupné  konfekční oblečení, které můžete mít ještě levněji, pokud na nákup vyrazíte v průběhu probíhající slevové akce. Letáky online vám ušetří čas tím, že vám dají nahlédnout na aktuální sortiment z pohodlí domova. Řetězec vydává nový leták vždy na začátku měsíce. V nepravidelných intervalech Takko vydává i speciální letáky upozorňující na exkluzivní nabídky. Ty obvykle platí jen několik dní.

Takko eshop

Na otázku, zda má Takko eshop, se bohužel nenabízí kladná odpověď. Prodejce na svém webu pouze prezentuje aktuální kolekce, stránky takko fashion com tedy slouží spíše jako katalog či leták. Můžete si však na nich zkontrolovat dostupnost zboží a sledovat novinky.

Takko online letáky

Pokud se rádi oblékáte do nejnovější módy, ale neradi za oblečení utrácíte horentní částky, pak si Takko Fashion zamilujete. Navíc nemusíte čekat, až vám Takko doručí leták v tištěné verzi až do vaší schránky – jednoduše si ho prohlédněte online ze svého notebooku, tabletu či mobilu. Digitální verze letáku je praktičtější a samozřejmě i ekologičtější. Doby, kdy se po domácnosti válely reklamní tiskoviny (často v poškozeném stavu či navlhlé) jsou minulostí – na našem webu je vždy najdete v naprostém pořádku.

Jaké zboží v akčním letáku Takko najdete?

Prodejny Takko jsou zaměřené poměrně jednostranně – nabízí pánskou, dámskou a dětskou módu. Nabídka oblečení je ovšem dostatečně široká na to, abyste si naplnili šatník od shora až dolů. Sortiment dámského oblečení zastupují trička, topy, blůzky, pletené svetry a pulovry, mikiny, bundy (přechodové i zimní), kabáty, Takko plavky, kalhoty, džíny, ponožky a punčochy, stejně jako spodní prádlo, bižuterie a doplňky všeho druhu. Sekce s pánskou módou sice není tak obsáhlá jako dámská, ale i tak jsou v ní zastoupeny prakticky všechny druhy oblečení – trička, košile, mikiny, bundy, kalhoty a džíny i doplňky. To samé platí pro módu dětskou. Co v Takku bohužel nenajdete, je obuv.

Podobně jako konkurenční značky orientované na módu, i Takko Fashion oslovuje milovníky moderní mody vlastními kolekcemi. Mezi privátními značkami vévodí Colours of the World, Flame, Maxi Blue či Denim 1982.

Pro které pobočky Takko leták platí?

Takko Fashion vydává jeden leták, který platí pro všechny prodejny. Na zadní stránce však upozorňuje, že všechny prodejny nemusí nabízet kompletní sortiment, takže se může stát, že na akční nabídku při nákupu nenarazíte.

Více o značce Takko Fashion

Značka Takko Fashion náleží německé společnosti Hettlage Group (v ČR působí pod Takko Fashion s.r.o.), která první prodejny otevřela již v roce 1982. V době uvedení na trh však působila pod brandem Modea. Zákazníci si kombinaci vysoké kvality a velmi nízkých cen zamilovali a společnosti nic nebránilo v expanzi na zahraniční trhy. Postupem času se prodejny Takko otevřely také v Rakousku, Nizozemí a na Slovinsku. K dnešnímu dni provozuje téměř dva tisíce poboček, mezi které patří i více než stovka prodejen v České republice. Další pobočky najdete také na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Švýcarsku, Estonsku, Litvě, Itálii, Francii, Belgii, Srbsku či Maďarsku.

Takko otevírací doba

Otevírací doba prodejen Takko je obvykle od 9 do 20 hod. Vybrané pobočky otevírají již v 8 hod. a zavírají dokonce ve 21 hodin.

Takko prodejny

Prodejny Takko obvykle najdete ve větších obchodních centrech, a to například v těchto městech: Praha, Benešov, Příbram, Králův Dvůr, Rakovník, Kladno, Mělník, Kolín, Čáslav, Poděbrady, Králův Dvůr, Plzeň, Klatovy, Cheb, Mariánské Lázně, Sokolov, České Budějovice a další.