tesco - logo.png

Akční letáky Tesco

Máme pro Vás vždy něco nového

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(45 )
Akční letáky Tesco
zůstává 156 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 85 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 23 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 23 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 6 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 6 dní.
Akční letáky Tesco
zůstává 6 dní.
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Tesco
Ukončené

Více o společnosti Tesco

Tesco je britský maloobchodní řetězec, který v České republice provozuje zhruba dvě stě obchodů – obchodní domy, hypermarkety Tesco Extra, hypermarkety a malé hypermarekty i supermarkety. Na akční nabídky upozorňuje prostřednictvím Tesco letáku, jež vychází každou středu a platí do příštího úterý. Kromě běžného letáku na aktuální a příští týden jsou v elektronické verzi dostupné také speciální letáky – momentálně jde například vánoční Tesco katalog Deli zaměřený na vánoční speciality a Tesco katalog Gift s nabídkou vánočních dárků. Zákazníci si navíc mohou zalistovat ve speciálce Tesco Vánoční tipy a několikrát za rok v Tesco magazínu. Řetězec vydává speciální letáky a katalogy také na Velikonoce a k dalším zvláštním příležitostem.

Aktuální Tesco letáky si můžete prohlížet na našem webu online. Nyní je k dispozici Tesco akční leták na tento týden (ve formátu PDF) a brzy zveřejníme Tesco leták na příští týden. 

Proč sledovat Tesco letáky online?

Stejně jako konkurenční obchodní řetězce se Tesco snaží nalákat zákazníky na slevy a akční nabídky, díky kterým lze při nákupu výrazně ušetřit. Na probíhající slevy upozorňuje prostřednictvím letáků a katalogů. Zájemci o výhodné nakupování si díky tomu mohou nákup v předstihu naplánovat a ušetřit čas, který by strávili hledáním zlevněného zboží v obchodě.

Tesco sice vydává letáky i v tištěné podobě, ale elektronická verze nabízí výhody, pro které si ji favorizujete i vy. Nemusíte čekat, až se vám objeví ve schránce, kde se obvykle poškodí; všechny aktuální letáky si naopak můžete prohlížet kdykoliv a kdekoliv na libovolném zařízení s připojením k internetu. Potěšit by vás mohl také ekologický charakter – proč zbytečně plýtvat papírem v době, kdy se většina tiskovin digitalizuje?

Jaké zboží v akčním letáku Tesco najdete?

Nabídka obchodního řetězce Tesco je pestrá. V obchodech narazíte na čerstvé ovoce, zeleninu, pečivo, maso, mléčné výrobky a široké spektrum dalších produktů, jejichž nabídka souvisí s druhem prodejny. V regálech hypermarketů nechybí drogerie, hračky, oblečení, domácí potřeby a další produkty od českých a zahraničních výrobců. A podobně jako většina ostatních řetězců i Tesco aktivně vyvíjí a propaguje vlastní značky. Poznáte je podle loga na obalu: TESCO Value pro cenově citlivé zákazníky, kteří preferují co nejnižší cenu, TESCO Standard označující kvalitní, leč stále levné výrobky (o cca 15 % levnější než „značková“ konkurence), TESCO Pravá chuť zahrnující tradiční české výrobky z přírodních surovin a minimem přidaných látek, TESCO Fines pro zboží nejvyšší kvality, TESCO Healthy living na výrobcích pro zákazníky holdující zdravému životnímu stylu, TESCO Light choices – na obalech potravin se sníženou energetickou hodnotou a TESCO Organic pro BIO výrobky.

V obchodech Tesco narazíte také na další speciální značky, například na módu F&F.

Pro které pobočky Tesco leták patří?

Zboží v akci není pro všechny prodejny Tesco identické, pro jednotlivé lokality i typy prodejen řetězec vydává upravené verze letáků. Před nákupem se proto ujistěte, že si prohlížíte správný leták, tedy ten, který zobrazuje akční nabídky v prodejně, v níž nakupujete.

Více o prodejnách Tesco

Značku Tesco založil v Británii v roce 1919 obchodník Jack Cohen, syn polských židovských imigrantů. Současný vzhled obchodů pochází až z 90. let, kdy se řetězec rozšířil i mimo Spojené království. Kromě střední a východní Evropy se prodejny nachází také v některých asijských zemích. V České republice TESCO působí pod hlavičkou firmy Tesco Stores s.r.o. Na český trh vstoupila v roce 1996 akvizicí 13 obchodních domů americké společnosti K-mart.

Otevírací doba obchodů Tesco není jednotná. Některé prodejny mají otevřeno od 6 do 22 hodin, jiné zavírají již ve 20 hodin.

Momentálně lze nakupovat v obchodních domech Tesco, které se nachází ve městech: Praha, Brno, Liberec, Hradec Králové, Pardubice a Plzeň.

Hypermarkety Tesco Extra najdete například ve městech: Plzeň – Rokycanská, Plzeň – Borská pole, Praha – Eden, Praha – Skalka, Ostrava – Hrabová, Brno – Heršpice, Trutnov a Mladá Boleslav.

Malé a velké hypermarkety a supermarkety se nachází ve městech: Brno, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Opava, Ostrava, Praha, Chrudim, Cheb, Jihlava, Uherské Hradiště, Prostějov, Břeclav, Čelákovice, Česká Třebová, Přerov, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Holešov, Hostivice, Ivančice, Jaroměř, Jičín, Kraslice, Polička, Liberec, Roudnice nad Labem, Semily, Teplice, Štětí, Šluknov, Litovel, Mikulov a v dalších městech.

Na prodejny Tesco Expres narazíte v lokalitách: Praha – Bělehradská, Praha – Hradčanská, Praha – Pražského povstání, Praha – Mendelova, Praha – Bělocerkevská, Černošice, Osice, Osek, Brno – Malinovského náměstí, Rokytnice nad Jizerou, Karviná, Plzeň-Doubravka a v dalších městech.

Akční letáky Penny
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.
Akční letáky Globus
zůstává 0 dní.