Tesco leták

Hodnocení

(21 Recenzí)

Tesco leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční Tesco leták (případně Tesco expres leták) pro tento, nebo další týden? Pak jste na správném místě. Na této stránce najdete aktuální Tesco leták v digitální podobě.

Akční leták Tesco na příští týden

Milujete úsporné nákupy? V tom případě nenakupujte bez seznamu a cíleně hledejte konkrétní potraviny. Tesco leták na příští týden vám prozradí, jaké akce a slevy řetězec v dohledné době chystá.

Nezapomeňte bedlivě sledovat také letáky ostatních řetězců, jako jsou: Albert, Billa, Coop, Globus, Lidl, Norma, Penny a Kaufland.

Tesco supermarket / hypermarket

Tesco je britský maloobchodní řetězec, který v České republice provozuje zhruba dvě stě obchodů – obchodní domy, hypermarkety Tesco Extra, hypermarkety a malé hypermarekty i supermarkety. Na akční nabídky upozorňuje prostřednictvím Tesco letáku, jež vychází každou středu a platí do příštího úterý.

Kromě běžného letáku na aktuální a příští týden jsou v elektronické verzi dostupné také speciální letáky – momentálně jde například vánoční Tesco katalog Deli zaměřený na vánoční speciality a Tesco katalog Gift s nabídkou vánočních dárků. Zákazníci si navíc mohou zalistovat ve speciálce Tesco Vánoční tipy a několikrát za rok v Tesco magazínu. Řetězec vydává speciální letáky a katalogy také na Velikonoce a k dalším zvláštním příležitostem.

Aktuální Tesco letáky si můžete prohlížet na našem webu online. Nyní je k dispozici Tesco akční leták na tento týden (ve formátu PDF) a brzy zveřejníme Tesco leták na příští týden.

Tesco leták upozorňuje na slevy a akce

Stejně jako konkurenční obchodní řetězce se Tesco snaží nalákat zákazníky na slevy a akční nabídky, díky kterým lze při nákupu výrazně ušetřit. Na probíhající slevy upozorňuje prostřednictvím letáků a katalogů. Zájemci o výhodné nakupování si díky tomu mohou nákup v předstihu naplánovat a ušetřit čas, který by strávili hledáním zlevněného zboží v obchodě.

Tesco sice vydává letáky i v tištěné podobě, ale elektronická verze nabízí výhody, pro které si ji favorizujete i vy. Nemusíte čekat, až se vám objeví ve schránce, kde se obvykle poškodí; všechny aktuální letáky si naopak můžete prohlížet kdykoliv a kdekoliv na libovolném zařízení s připojením k internetu. Potěšit by vás mohl také ekologický charakter – proč zbytečně plýtvat papírem v době, kdy se většina tiskovin digitalizuje?

Jaké zboží / sortiment nabízí Tesco leták?

Nabídka obchodního řetězce Tesco je pestrá. V obchodech narazíte na čerstvé ovoce, zeleninu, pečivo, maso, mléčné výrobky a široké spektrum dalších produktů, jejichž nabídka souvisí s druhem prodejny. V regálech hypermarketů nechybí drogerie, hračky, oblečení, domácí potřeby a další produkty od českých a zahraničních výrobců.

Tesco privátní značky

A podobně jako většina ostatních řetězců i Tesco aktivně vyvíjí a propaguje vlastní značky. Poznáte je podle loga na obalu: TESCO Value pro cenově citlivé zákazníky, kteří preferují co nejnižší cenu, TESCO Standard označující kvalitní, leč stále levné výrobky (o cca 15 % levnější než „značková“ konkurence), TESCO Pravá chuť zahrnující tradiční české výrobky z přírodních surovin a minimem přidaných látek, TESCO Fines pro zboží nejvyšší kvality, TESCO Healthy living na výrobcích pro zákazníky holdující zdravému životnímu stylu, TESCO Light choices – na obalech potravin se sníženou energetickou hodnotou a TESCO Organic pro BIO výrobky.

V obchodech Tesco narazíte také na další speciální značky, například na módu F&F.

Pro které pobočky Tesco leták patří?

Zboží v akci není pro všechny prodejny Tesco identické, pro jednotlivé lokality i typy prodejen řetězec vydává upravené verze letáků. Před nákupem se proto ujistěte, že si prohlížíte správný leták, tedy ten, který zobrazuje akční nabídky v prodejně, v níž nakupujete.

Tesco Clubcard

Tesco Clubcard (klubová karta) je věrnostní karta, díky které mohou zákazníci získat odměny za nakupování. Za každých utracených 10 Kč se na účet připisuje 1 bod. Za určitý počet nasbíraných bodů obdržíte slevové poukázky. Další výhody karty spočívají ve slevách na vybrané produkty a příležitostně i v kuponech navíc.

Věrnostní kartu Tesco Clubcard lze získat registrací na itesco.cz nebo na informacích přímo v prodejně.

Tesco online

Pokud preferujete nakupování z pohodlí domova, budou se vám Tesco online nákupy zamlouvat. Řetězec provozuje vlastní e-shop, prostřednictvím kterého nabízí tisíce produktů. Služba garantuje vysokou kvalitu produktů – u každé objednávky je dvakrát důsledně kontrolována čerstvost a kvalita. Než se zásilka dostane k zákazníkovi, je skladována v optimální teplotě. Reklamace jsou vyřízeny rychle a bez zbytečných otázek.

Mobilní aplikace Tesco

Tesco si pro zákazníky připravilo rovnou několik mobilních aplikací. Jedná se o mobilní aplikaci Tesco Online nákupy – pro jednoduché nakupování přes mobilní telefon, Tesco Clubcard (digitální varianta klubové kartičky) a Scan&Shop (čtečka na oskenování čárových kódů produktů).

Všechny mobilní aplikace Tesco jsou dostupné pro Android a iOS.

Tesco otevírací doba

Otevírací doba obchodů Tesco není jednotná. Některé prodejny mají otevřeno od 6 do 22 hodin, jiné zavírají již ve 20 hodin.

Tesco prodejny / obchody

Značku Tesco založil v Británii v roce 1919 obchodník Jack Cohen, syn polských židovských imigrantů. Současný vzhled obchodů pochází až z 90. let, kdy se řetězec rozšířil i mimo Spojené království. Kromě střední a východní Evropy se prodejny nachází také v některých asijských zemích. V České republice TESCO působí pod hlavičkou firmy Tesco Stores s.r.o. Na český trh vstoupila v roce 1996 akvizicí 13 obchodních domů americké společnosti K-mart.

Momentálně lze nakupovat v obchodních domech Tesco, které se nachází ve městech: Praha, Brno, Liberec, Hradec Králové, Pardubice a Plzeň.

Hypermarkety Tesco Extra najdete například ve městech: Plzeň – Rokycanská, Plzeň – Borská pole, Praha – Eden, Praha – Skalka, Ostrava – Hrabová, Brno – Heršpice, Trutnov a Mladá Boleslav.

Malé a velké prodejny Tesco hypermarkety a supermarkety se nachází ve městech: Brno, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Opava, Ostrava, Praha, Chrudim, Cheb, Jihlava a v dalších městech.

Na prodejny Tesco Expres narazíte v lokalitách: Praha – Bělehradská, Praha – Hradčanská, Praha – Pražského povstání, Praha – Mendelova, Praha – Bělocerkevská, Černošice, Osice, Osek, Brno – Malinovského náměstí, Rokytnice nad Jizerou, Karviná, Plzeň-Doubravka a v dalších městech.