teta-logo.png

Akční letáky TETA drogerie

Moje česká drogerie

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(34 )
Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 30.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 16.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 22.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 19.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 24.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 21.06.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 27.05.2021 do 07.06.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 13.05.2021 do 24.05.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 29.04.2021 do 10.05.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 15.04.2021 do 26.04.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené

Více o společnosti TETA Drogerie

Teta drogerie je řetězec vlastních a franšízových obchodů s drogistickým zbožím. S více než pěti sty pobočkami, které se nachází ve všech českých regionech, patří mezi hlavní hráče na českém trhu. Z hlediska hustoty sítě prodejen dokonce nemá konkurenci. Stejně jako ostatní drogerie i Teta avizuje akční nabídky a slevy prostřednictvím letáků. Vždy aktuální vydání ve formátu PDF najdete na tomto webu.

Nový leták Teta vydává každé dva týdny a upozorňuje v něm na probíhající akce a slevy. Kromě běžných letáků vydává také speciální letáky – například Inspirační leták Vánoce či leták s nabídkou hraček. Nabídku tiskovin doplňuje Teta magazín, který (na rozdíl od letáků) není zdarma. Stojí symbolických 9,90 Kč a jeho koupí zákazník přispívá na charitativní projekt Pomozte dětem.

Pokud rádi nakupujete výhodně, nenechte si aktuální slevy ujít. Přinášíme vám aktuální leták Teta drogerie na tento a další týden.

Proč sledovat Teta letáky online?

Proč zbytečně utrácet za zboží, které můžete mít mnohem levněji? Nepřehlížejte akční nabídky v drogerii Teta a vyčkávejte na praktické slevy. Upozorní vás na ně leták, který již nemusí zabírat drahocenní místo ve vaší poštovní schránce. Na tu si klidně nalepte cedulku s oznámením typu „letáky prosím nevhazovat“ - elektronická verze letáků oblíbené drogerie je ve všech ohledech lepší než tištěná.

Ptáte se proč? Elektronický leták si můžete prohlížet kdykoliv se vám zamane – doma na notebooku i v terénu na mobilním telefonu. A když se vám to bude hodit, tak třeba přímo v při nákupu v drogerii Teta. Nebudete muset skladovat tištěný leták a budete mít dobrý pocit z toho, že jste udělali něco pro životní prostředí.

Jaké zboží v akčním letáku Teta najdete?

Řetězec drogerií Teta nabízí široké spektrum drogistického zboží – čisticí prostředky (přípravky na praní a úklid), pleťovou a tělovou kosmetiku, produkty pro zdraví a hygienu, přípravky pro péči o vlasy, zkrášlující kosmetiku, parfémy a související sortiment. V letácích však najdete také produkty, které nejsou typickou součástí nabídky běžných drogerií – například potřeby pro auto, papírenské zboží (balicí papíry, kancelářské a organizační potřeby...), krmivo a potřeby pro domácí mazlíčky či produkty určené pro děti – například mléka a kaše, příkrmy, nápoje, potřeby pro přebalování a hračky. Nedílnou součástí sortimentu jsou i potraviny, tedy svačinky a snacky, ingredience na vaření, cukrovinky a samozřejmě zdravá výživa.

Drogerie Teta láká zákazníky na exkluzivní produkty privátních značek. V letácích ta narazíte na zboží, které v jiných řetězcích neseženete. Jmenovitě jde o tyto privátní značky:

Ameté – vysoce kvalitní výrobky pro „osvěžující relax“ za příjemné ceny. Sortiment zahrnuje sprchové gely, tekutá mýdla, přípravky do koupele, přípravky pro péči o tělo, vlasy a ruce i produkty pro intimní hygienu.

Ellie – luxusní pleťová kosmetika za rozumnou cenu vyvinutá z certifikovaných ingrediencí s respektem vůči individuálním potřebám jednotlivých druhů pleti. Kosmetické řady zahrnují produkty pro péči proti vráskám, hydratační péči pro normální a smíšenou pleť, výživnou péči pro suchou pleť, péči o rty, anti-akné péči a množství dalších produktů.

Floré – česká přírodní kosmetika pro všechny typy pleti je vhodná pro zákazníky, kteří vyžadují prvotřídní kvalitu a současně si potrpí na ochraně životního prostředí. Pod značkou Teta prodává přípravky z ingrediencí jako zelený čaj, rakytníkový olej, tea tree oil, šalvěj, břečťan, vinná réva, levandule, růže, konopí, arganový olej či citronová tráva. Sortiment zahrnuje pleťové krémy, pleťové masky, oleje a další přípravky pro šetrnou péči.

4ward – značka vlastní kosmetiky pro muže (sprchové gely, šampony, pánská holítka...).

V letácích drogerie Teta narazíte i na množství dalších privátních značek, jimiž řetězec takřka pokrývá kompletní sortiment drogistických výrobků. Ať už jde o potřeby pro dentální hygienu DentaMAX, velmi šetrnou kosmetiku pro nejmenší Happy Mimi a Happy Kids nebo sluneční kosmetiku Helios Herb, vždy jde o kvalitní výrobky za dostupnou cenu. Mezi produkty, jež v konkurenčních drogeriích nenajdete, patří také ty se značkami innese, Bactostop, Q-Clean, Q-Power, Q-Soft a a TIP LINE.

Pro které pobočky Teta leták platí?

Teta vydává leták pro všechny prodejny, nicméně produkty označené hvězdičkou nejsou na některých místech dostupné. Zákazníci by měli také počítat s omezeným počtem zboží. Produkty zvýhodněné pro členy Teta klubu jsou obvykle dostupné v počtu 6 kusů. Aktuální slevy přináší Teta leták na tento týden, již brzy zveřejníme Teta leták pro příští týden.

Více o prodejnách Teta

Majitelem řetězce drogerií Teta je česká společnost PK Solvent. Na trh vstoupila v roce 2000 a v roce 2013 prošla rebrandingem. Pobočky se nachází na celém území České republiky, a to především v menších městech. Některé prodejny jsou spojeny s lékárnou.

Otevírací doba drogerií Teta se liší pobočku od pobočky. Některé mají otevřeno od 8 do 20 hodin, jiné od 8 do 18 hodin nebo od 7 do 19 hodin. Před nákupem si proto raději ověřte, zda má daná pobočka otevřeno.

Drogerie Teta najdete například v těchto městech: Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, České Budějovice, Karviná, Orlová, Adamov, Blansko, Kuřim, Tišnov, Bosovice, Letovice, Lanškroun, Šumperk, Zábřeh, Rýmařov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Jeseník, Žamberk, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Hlinsko, Pardubice, Přelouč, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, Jesenice, Beroun, Černošice, Mníšek pod Brdy, Rakovník, Podbořany, Žatec, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Chodov, Nejdek, Kraslice a v mnoha dalších českých městech.

Akční letáky Rossmann od 31.03.2021 do 31.03.2021
Akční letáky Rossmann
Ukončené
Akční letáky DM Drogerie od 11.03.2021 do 11.03.2021
Akční letáky DM Drogerie
Ukončené