Uni Hobby leták

Hodnocení

( Recenzí)

Uni Hobby leták

Zajímají vás akční nabídky a slevy, o kterých informuje nový akční leták Uni Hobby? Najdete ho na tomto webu v pdf.

Aktuální leták Uni Hobby platí tento týden, ale pravděpodobně i na příští týden. Český hobby řetězec obvykle vydává letáky na delší časové období.

Pokud vás sortiment Uni Hobby nezaujal, podívejte se na další akční letáky konkurenčních řetězců.

O společnosti Uni Hobby

Česká společnost Uni Hobby, a. s. patří mezi specializovaných hobby prodejců v oblasti prodeje zboží pro dům, bydlení a zahradu. Společnost patří pod společný koncern více společností Unimex Group. První prodejna společnosti Uni Hobby byla otevřena v roce 2010 ve Valašském Meziříčí.

Uni Hobby e shop

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova, na webové stránce www.unihobby.cz najdete e-shop společnosti Uni Hobby. Předtím si však nezapomeňte prohlédnout aktuální Uni Hobby leták, který vám nabídne aktuální slevy a další nabídky.

Mezi nejprodávanější produkty v Uni Hobby eshopu patří plovoucí podlaha a zahradní nábytek či zahradní domky. Zájem budí také dlažba, vířivka a pracovní deska.

Sortiment Uni Hobby – dům, bydlení a zahrada

Společnost Uni Hobby je český řetězec hobbymarketů, který nabízí kompletní sortiment pro vybavení vaší domácnosti, stavbu či rekonstrukci domu nebo zútulnění vaší nové zahrady. Cílem společnosti je nabízet své zboží za přijatelné ceny a v dobré kvalitě. O tom, že nabízený sortiment Uni Hobby je opravdu široký se můžete přesvědčit v letácích či v internetovém obchodě. Obecně však můžeme sortiment výrobků rozčlenit na tyto kategorie:

  • stavba – střešní krytiny, podlahy, obklady a dlažby, barvy a laky, dveře, odvodnění a drenáž, stavební materiály, dřevo, stavební příslušenství jako například stavební stroje a zařízení, stavební kolečka, lešení,
  • technika – ruční nářadí (sady s nářadím, šroubováky, kladiva, kleště), elektrické nářadí (vrtačky, brusky, pily, horkovzdušné pistole), vybavení do dílny, topení a klimatizace, stroje (svářečky a příslušenství, kompresory, čistící techniky, štípačky dřeva), železářství (stavební kování, regálové systémy, nábytkové závěsy, konzole na police), elektro,
  • sanita – vodovodní baterie, sprchové systémy, vany do koupelny, sanitární keramika, vybavení do kuchyně (ventilace, digestoře, dřezy), radiátory, koupelnové příslušenství,
  • bydlení – vybavení kuchyně, úložné systému a boxy, barvy a laky, lampy a svítidla, příslušenství na praní a žehlení, doplňky do domácnosti (interiérové ​​dekorace, rolety na okna, příslušenství na úklid),
  • zahrada – zahradní technika (řetězové pily, drtiče, kultivátory, provzdušňovače, sekačky, pily na keře), zahradní nábytek, grily a příslušenství, bazény a vířivky, zahradní nářadí, chemie a postřiky, hnojiva, květináče, osiva a substráty, volný čas a camping, zahradní domky a přístřešky, a jiné.

V kamenných prodejnách je před vánočními svátky zájem o vánoční stromky.

Doplňkové služby nabízené v Uni Hobby

Kromě široké palety výrobků pro vybavení vaší domácnosti či zahrady, Uni Hobby nabízí i řadu doplňkových služeb pro své zákazníky. Mezi nejoblíbenější z nich patří dozajista řezání dřeva, zapůjčení přívěsného vozíku, míchání barev dle vašeho vysněného odstínu nebo šití bytového textilu. Samozřejmostí při nákupu strojů a zařízení je odborné poradenství, kde vám vysoce školený personál s ochotou pořadí. Tyto, ale i mnohé další služby najdete na stránce www.unihobby.cz. Skvělou možností jak zůstat stále informováni o aktuálních nabídkách jsou akční letáky Uni Hobby, které vám nabídnou mnohé atraktivní slevy a zákaznické výhody.

Uni Hobby otevírací doba

Otevírací doba prodejen Uni Hobby je Po-Ne od 7-20 hod.

Uni Hobby prodejny

V současnosti mohou čeští zákazníci najít 10 prodejen Uni Hobby rozmístěných po celé České republice a centrálu, která se nachází v hlavním městě. Nakupovat zboží v kamenných prodejnách lze ve městech Brno, České Budějovice, Hodonín, Jihlava, Chomutov, Pardubice, Svitavy, Staré Město, Valašské Meziříčí a Zlín.