Proč se nepokoušet o zvýšení hladiny testosteronu bez dohledu lékaře?

Pociťujete na sobě zhoršený fyzický výkon, dušení pohody či pokles libida, a máte přitom podezření na sníženou hladinu testosteronu? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky, na kterých se dozvíte, jaké jsou výhody a nevýhody zvýšení hladiny tohoto hormonu.

Zdroj obrázku: Poppy Pix / Shutterstock.com

Způsobů zvýšení testosteronu je celá řada, ne všechny jsou však účinné či bezpečné. Co vlastně hrozí v případě, že se pokusíte neodborné zvýšení hladiny tohoto hormonu? Není toho zrovna málo, posuďte sami:

  • zvýšené riziko vzniku srdečních chorob,
  • zvýšené riziko rakoviny prostaty,
  • zvýšení riziko krvácení z důvodu nadměrné produkce červených krvinek,
  • porucha plodnosti,
  • zvýšení agresivita,
  • bolesti hlavy,
  • občasné zhoršení zraku.

Proč riskovat, když není zaručen žádný pozitivní efekt?

Na druhou stranu přitom nemusí existovat garance, že daný způsob zvýšení testosteronu je skutečně funkční.

Kombinaci zaručeného efektu, dlouhodobého účinku a maximálního bezpečí nabízí testosteronové injekce aplikované lékařem, který průběžně monitoruje zdravotní stav pacienta za pomoci krevních testů. Přesně takovou službu nabízí v České republice společnost AlphaLabs s.r.o., tj.

  1. Na úvodní nezávazné konzultaci je zhodnocen zdravotní stav pacienta a za pomoci krevního testu je zjištěna vhodnost podstoupení terapie. Pokud ano, dojde k návrhu plánu aplikace testosteronových injekcí.
  2. Pokud se klient rozhodne pro spolupráci, dochází dvakrát měsíčně do ordinace, kde je mu aplikována injekce a zhodnocen aktuální zdravotní stav.
  3. Na konci terapie se klient těší ze zvýšené fyzické výkonnosti a duševní pohody.

Více o injekčním zvýšení testosteronu v ordinacích společnosti AlphaLabs s.r.o najdete na stránce: testosteronové injekce.

Mohlo by se Vám také líbit