Globus leták

Hodnocení

( Recenzí)

Globus leták

Zajímá vás, jaké akční ceny a slevy přináší Globus leták pro tento, nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás aktuální leták Globus v digitální verzi.

Globus leták na tento a příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, důsledně si je plánujte a vyhněte se impulsivním rozhodnutím. Poslouží vám k tomu Globus leták na příští týden. Současné akce a slevy nabízí Globus leták na tento týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Albert, Billa, Coop, Kaufland, Lidl, Norma, Penny a Tesco.

Globus supermarket / hypermarket

Globus je německý maloobchodní řetězec, který v České republice momentálně provozuje 16 hypermarketů. Akční nabídky a slevy avizuje prostřednictvím svého letáku, který je dostupný v PDF také na tomto webu.

Historie německého maloobchodního řetězce se začala psát již v roce 1828. Nyní provozuje prodejny v mateřském Německu, Lucembursku, Rusku a v České republice. Na náš trh společnost expandovala v roce 1996 a prvním otevřeným hypermarketem byla pobočka v Brně – Lánovicích. Firma je v ČR vedena statutárním orgánem Globus Managemenet s.r.o. a k dnešnímu dni uzavřela pouze jeden obchod (šlo o Baumarkt Plzeň, který nahradil hypermarket s integrovaným Baumarktem).

Akční letáky Globus

Nový leták vydává Globus několikrát za měsíc a kromě nabídky běžného zboží upozorňuje také na speciální akce. Při zvláštních příležitostech, jako jsou například Vánoce a Velikonoce, si mohou zákaznici zalistovat i v letácích, které upozorňují na specifický sortiment. Na delikatesy cílí Globus Gourmet a k dotání jsou také letáky pro hračky, nápoje apod.

Akční letáky od Globusu by měl sledovat každý, kdo chce při nákupu ušetřit a zároveň se chce vyhnout stresu při samotném nakupování. Díky elektronické verzi si lze slevy a akční nabídky prohlédnout v předstihu. Na našem webu najdete Globus leták na tento týden a již brzy také Globus leták na příští týden. Samozřejmě nechybí ani dostupné speciály.

Nakupování v Globusu může být mnohem levnější – stačí se orientovat podle akčních nabídek a preferovat zboží, které je právě ve slevě. Díky letákům vám žádná zajímavá akce neunikne a elektronické verze nezaberou ve vaší poštovní schránce ani trochu místa. Můžete v nich listovat kdykoliv a kdekoliv – třeba na mobilním telefonu bezprostředně před nákupem, případně rovnou během nákupu, aniž byste se sebou museli mít klasický tištěný leták.

Globus leták online je ve všech směrech praktičtější a zároveň šetrný vůči životnímu prostředí. Doby, kdy byly poštovní schránky plné papírových letáků, které se mnohdy poškodily např. kvůli neopatrnosti doručovatele či počasím, jsou dávno pryč. Sledování probíhajících slev na internetu je mnohem elegantnější řešení.

Globus sortiment / zboží

Maloobchodní řetězec Globus nabízí vskutku široké spektrum zboží. Nabídka potravin zahrnuje čerstvé ovoce a zeleninu, maso, mléčné výrobky, delikatesy, cukrovinky (např. vánoční cukroví) světových i tradičních českých značek. V Globusu zároveň zakoupíte oblečení pro muže, ženy i děti, školní potřeby, hračky i potřeby pro domácnost. Nabídku doplňují elektronika, sportovní potřeby a mnohé další produkty. Nedílnou součástí hypermarketů jsou restaurace (jídelny) a čerpací stanice.

Globus privátní značky

Globus zákazníky láká také na privátní značky. Vlajkovou lodí je zboží označené logem Poctivá výroba Globus – zahrnuje stovky čerstvých potravin, které se vyrábí v řeznictvích, pekárnách, restauracích a cukrářstvích, přímo pod střechami hypermarketů. Jedná se o řemeslně zpracovávané produkty, u nichž Globus stoprocentně ručí za kvalitu.

Zájemci o kvalitní, a přitom velmi levné zboží, mohou sáhnout po produktech označených logem Korrekt.

Globus má co nabídnout také zákazníkům, kteří hledají cenově dostupnou kosmetiku a drogerii. Pod značkou natuvell se skrývají šampony, sprchové gely a tekutá mýdla. Garancí kvality budiž atesty v akreditovaných laboratořích. Produkty určené pro nejmenší nesou značku natuvell Baby.

Opravdoví gurmáni, jež si za delikátní potraviny neváhají připlatit, mohou ukojit své choutky produkty označené jako Globus Gold.

Aplikace Můj Globus

Rychlejší a bezpečnější nákupy – tyto a mnohé další benefity slibuje mobilní aplikace Můj Globus, která je ke stažení zdarma pro Andorid a iOS. Umožňuje vytváření nákupního seznamu, bezkontaktní nakupování se Scan&Go a v neposlední řadě supluje plastovou věrnostní kartu. Nedílnou součástí je přehled akčních nabídek a možnost kontroly účtenek i stavu programu Globus Bonus. Třešničkou na dortu je funkce pro objednávku teplých jídel z Restaurace Globus.

Věrnostní program Globus Bonus

Podobně jako většina řetězců má i Globus věrnostní program, v rámci kterého připisuje zákazníkům bonusy za nákupy. Ty se načítají na kartu (plastovou nebo virtuální v aplikaci Můj Globus) a mění se na peněžní bonusy. Kromě hypermarketů je karta využitelná i na místech, jako jsou Kavárny Globus, Čerpací stanice Globus a Restaurace Globus.

Globus otevírací doba

Otevírací doba hypermarketů globus se liší pobočku od pobočky. Některé mají otevřeno od 7 do 21 hodin, jiné od 7 do 22 hodin.

Globus prodejny / pobočky

Jednotlivé prodejny Globus mohou nabízet různé akční nabídky. Před nákupem se proto ujistěte, že sleva skutečně platí pro hypermarket, který se chystáte navštívit. Na našem webu najdete letáky pro všechny jednotlivé pobočky. Nyní je platný Globus leták na tento týden, již brzy zveřejníme Globus leták na příští týden.

Hypermarkety Globus najdete v těchto městech: Brno, Praha Černý Most, Pardubice, Praha Zličín, Chomutov, Praha Čakovice, Opava, Olomouc, Trmice a Ústí nad Labem, České Budějovice, Chotíkov u Plzně, Liberec, Jenišov u Karlových Varů, Ostrava, Havířov.

Malé obchody Globus Fresh se nachází ve městech: Praha – Pankrác a Pardubice.